> PRACA > Grudziądz

Specjalista ds. kadr i płac w Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej Ewidencja i rozliczanie czasu pracy Rozliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych i sporządzanie list płac Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS i US Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie PIT-11 Kompleksowa obsługa administracyjna pracowników Prowadzenie akt osobowych, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy Sporządzanie raportów, analiz i prognoz zakresu administracji kadrowo-płacowej Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem grupowym pracowników Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i pozostałymi działami Spółki Wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie (ekonomiczne lub administracyjne) Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego Umiejętność rozliczania wynagrodzeń, czasu pracy, rozliczeń z ZUS Dobra znajomość systemów kadrowych Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Samodzielność, odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy Umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w nowym polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała) Konkurencyjne wynagrodzenie Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy MIEJSCE PRACY: GRUDZIĄDZ Oferta dotyczy pracy stałej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. kadr i płac
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
Miasto:Grudziądz
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj